SESJA ZDJĘCIOWA - METAMORFOZA

Na Sesji Fotograficznej typu ‚Metamorfoza’ poczujesz się pięknie. Sesja ma na celu podkreślić Twoją urodę i osobowość. Poczuj się kobieco w swoim ciele, bądź zrób wspaniały prezent dla najbliższej osoby wykupując Voucher na prezent.

Pakiet Studyjny - 450zł - cena zawiera profesjonalny makijaż, 3 stylizacje , czas trwania około 1,5 godziny, 15 najlepszych zdjęć po obróbce i retuszu w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia surowe w małej rozdzielczości (format JPG) Cena obejmują sesję w warunkach studyjnych, za sesję w plenerze dopłata 100zł

Pakiet Glamour – 1300zł - cena zawiera profesjonalny makijaż, fryzurę, 3 stylizacje , czas trwania około 3 godzin, 15 najlepszych zdjęć po obróbce i retuszu w formie cyfrowej w dużej rozdzielczości, wszystkie zdjęcia surowe w małej rozdzielczości (format JPG), wydruk zdjęć do wyboru (1 płótno rozmiar 50x70cm lub 5 zdjęć w wersji papierowej 20x30cm) zdjęcia wykonywane są w apartamentach hotelowych.

W celu wykupienia vouchera na prezent proszę o kontakt.

Brak wyrażenia zgody na wykorzystanie i publikację 2-4 zdjęć z sesji jest równoznaczny z dopłatą w wysokości – 200zł.

Zakładam, że również Ty zdecydowałeś się na sesje u mnie oglądając moje zdjęcia.

Zgoda obejmuje: wykorzystanie i publikację zdjęć w ramach reklamy na stronie www, facebook, funpage oraz w formie drukowanej np. fotoksiążka. Zgoda wyrażona jest bezterminowo.